Jdi na obsah Jdi na menu
 


PRO NOVÉ ČLENY 2022

 

!!! TERMÍNY ZKOUŠEK NA PRVNÍ RYBÁŘSKÝ LÍSTEK 2022 budou upřesněny zde !!!

 

hlavní termín 14.3.2022 od 16:00 hod
náhradní termín 9.5.2022 od 16:00 hod
poslední termín 1.9.2022 od 16:00 hod

                V uvedené termíny se bude zkouška konat v sídle naší místní organizace.


 

 

 

Jak se stát rybářem a naším členem?

 

   zkousky-2015.jpgStačí jen chtít....složit zkoušku pro první rybářský lístek, tento si vyzvednout na úřadě, poté se stát naším členem a zakoupit si vhodnou povolenku pro lov ryb, uhradit členský ročnípříspěvek ČRS. Jak na to?

 

 

                                  Jak vlastně postupovat?


    Zájemce podá přihlášku místní organizaci ČRS Kolín, stačí zaslat oskenovanou e-maliem. Do přihlášky je nutné vždy uvést také telefonický kontakt na žadatele a e-mail. První přihlášku naleznete zde: PŘIHLÁŠKA MO ČRS Kolín uvádí na svých stránkách všechny termíny školení s dostatečným předstihem. V těchto shora uvedených termínech je provedeno školení nových členů k získání kvalifikačních předpokladů pro vydání prvního rybářského lístku. Po úspěšném absolvování zkoušky na první rybářský lístek, je absolventovi na počkání vystaveno osvědčení vydané na základě pověření MZe ČR č.j. 15.820/2004-16.230 ze dne 23. 4. 2004 MO ČRS Kolín.

 

 

 

 

Zkouška na první rybářský lístek?

 

 

   Testy znalostí nezbytných k vykonání kvalifikační zkoušky pro první rybářský lístek naleznete zde na stránkách Rady Českého rybářského svazu ZDE .

   Rozsah znalostí potřebných k získání osvědčení o získané kvalifikaci pro vydání prvního rybářského lístku je uveden také v oddíle III., přílohy č. 6, vyhl.č. 197/2004 Sb. Další informace k termínům zkoušek a další dotazy ke zkouškám rádi zodpovíme na:  jirikrouza@seznam.cz amens@outlook.com

 

 

Vydání prvního rybářského lístku na úřadě?

 

    Poté co uchazeč vykoná potřebnou zkoušku a získá osvědčení, vydá mu na základě předložení tohoto osvědčení a vyplněné žádosti obecní úřad obce s pověřeným obecním úřadem, v jehož obvodu má žadatel o vydání rybářského lístku trvalý pobyt (popřípadě cizincům, kteří se zdržují v obvodu jeho působnosti) PRVNÍ RYBÁŘSKÝ LÍSTEK. Tento je vydán na počkání. Osoby mladší 15 let potřebují k vydání rybářského lístku souhlas zákonného zástupce (§ 10 odst. 5 vyhl. 197/2004 Sb.) (Vydání rybářského lístku podléhá správnímu poplatku (§ 13 odst. 8 zák. č. 99/2004 Sb.). Rybářský lístek se vydává pro celé území České republiky na dobu 10 let, 3 let nebo 1 roku ode dne jeho vydání.) Podrobnosti o cenách rybářských lístků naleznete ZDE.

 

 

 Členství v ČRS?


  Na základě získaného rybářského lístku, vystaví MO ČRS Kolín žadateli členskou legitimaci a dotyčný se stává členem naší místní organizace.


  Na žádost člena po splnění organizací přijatých opatření, je vydána povolenka k lovu.

 

   KAŽDÝ KDO SI PŘEČETL TYTO INFORMACE BY MĚL TAKÉ VĚDĚT, ŽE ČESKÝ RYBÁŘSKÝ SVAZ NABÍZÍ SVÝM ČLENŮM NEJVĚTŠÍ MNOŽSTVÍ RYBÁŘSKÝCH REVÍRŮ V ČR KDE MOHOU LOVIT, DĚTEM NEJVÍCE RYBÁŘSKÝCH KROUŽKŮ A SOUTĚŽÍ, MÁ NEJVĚTŠÍ ZÁZEMÍ ZE VŠECH UŽIVATELŮ, NEJDELŠÍ TRADICI A OPROTI JINÝM UŽIVATELŮM JEDNOZNAČNĚ NEJMENŠÍ FINANČNÍ NÁKLADY. SKUTEČNĚ MÁME CO NABÍDNOUT! A BUDEME SE TOHO DRŽET I NADÁLE!

 

 

 

detke-ryb.zavody-2014.jpg

   Všechny potřebné dokumenty lze možno stáhnout jako soubory v různých formátech ve shora uvedeném textu, dokumenty jsou podtrženy. V případě jakýchkoliv dotazů kontaktujte naší organizaci na emailu:  jirikrouza@seznam.cz amens@outlook.comSnažíme se při zkouškách novým rybářům vyjít vstříc, zkoušky děláme několikrát do roka.

 

 

 

 

                                                                                                   Petrův zdar !