Jdi na obsah Jdi na menu
 


MUŠKAŘENÍ v MO Kolín

 

 

MUŠAŘENÍ v MO ČRS Kolín

 

 

 

dscn3007.jpg

 

 

Vážení příznivci Petrova cechu,

 

 

   tato rubrika je určena těm z Vás, kteří mají zájem o muškaření, jsou aktivními rybáři lovícími na umělou mušku, ale i těm, kteří nemají s tímto způsobem lovu žádnou zkušenost a chtějí s ním začít, nebo si jej vyzkoušet například na společných výpravách za úlovky nejen lososovitých ryb.

 

 

 dscn2957.jpg  Jednatel naší místní organizace pan Zděněk Verner se tomuto sportovnímu odvětví rybolovné techniky v rybařině věnuje mnoho a mnoho let. Pan Verner Vám rád nabídne možnost proniknout do tajů tohoto krásného rybolovného odvětví. Pokud budete mít zájem, rád Vás zasvětí do rozsáhlé problematiky muškaření, poradí jakou výbavu zvolit pro začátek, ukáže a poradí jak správně vázat mušky, kdy a které použít, nebo na jaké pstruhové revíry se v České republice úspěšně zaměřit.


 

p1000680.jpg  

 

   Pokud se mezi vámi najde KDOKOLIV, kdo by si chtěl toto královské odvětví rybářského sportu vyzkoušet, naučit se jej, nabrat nové zkušenosti a znalosti, či prohloubit znalosti získané, nebo uspořádat společnou výpravu za dobrodružstvím po České republice i do zahraničí, ti kdo mají chuť se muškaření věnovat, neváhejte se ozvat na tel.: 724566344, nebo prostřednictvím e-mailu: verner50@email.cz

 

 

p1000724.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  Petrův zdar !

 

Zdeněk Verner

 

 

 

 

 

 

 

   Náměty na nové výpravy, vaše aktuální zkušenosti ze pstruhových revírů, které jste navštívili, z výprav či akcí zaměřených na mušku, můžete vkládat do komentářů této rubriky. Budeme rádi když i Vy podpoříte toto odvětví svojí aktivitou, jakýmkoliv způsobem.

   Fotografie vašich úlovků zde budou na vaše přání umístěny.

 

Náhledy fotografií ze složky Vaše úlovky

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Muška v Kolíně

Jiří,15. 1. 2016 21:36

Mnozí říkají tomuto odvětví "královské", toto je dobrý nápad a dobrý způsob jak navázat nové kontakty, získat nové zkušenosti. :-)

Re: Muška v Kolíně

čaukymňauky,18. 1. 2016 20:07

Jirko až ulovíš první losovitou rybu na vlastnoručně uvázanou mušku, tak Tě to dostane jako mne.